INANNA DANISMANLIK ♀

“Çoktan kazanmış olabilirsin.”

REİKİ ÇALIŞMASI

Reiki’nin amacı enerji tıkanıklıklarını gidermek ve böylece enerjinin serbestçe akmasına ve dengenin geri yüklenmesine yol vermektir. Fiziksel ve zihinsel travmaları iyileştirmek için kullanılan teknik olan reiki zihinsel açıklık ve ruhsal iyilik durumunu da desteklemektedir.

Reiki anlayış ve öz-farkındalık kazanmanıza yardımcı olacaktır. Benliğinizi keşfetmek ve daha yüksek benlik ile bağlantı kurmanızı sağlayacaktır. Böylece geride bırakmak istediğiniz düşünceleri keşfedebilirsiniz. Önemli olan bu esnada kendinize karşı tamamen dürüst olmanız. Ancak bu şekilde gerçek keşifler yapabilir ve yol alabilirsiniz.

Enerji Çalışması

İstediğiniz konu ile ilgili reiki çalışması yapılmaktadır. Tıkandığını, yolunda gitmediğini düşündüğünüz her şey için yapılmaktadır.

Aşk konusunda bir not: Ayrıldıysanız, aranız kötüyse veya aranızda negatiflikler bulunduğuna inanıyorsanız bu çalışma sizin için uygundur. Çalışma sonunda negatif enerjiler ve eterik bağlar şifalandırıldığı için kısmet açılması, geri dönüşler, sevgili ile aranın düzelmesi ve benzeri gibi birçok sonucu olan oldukça şifalı bir çalışmadır. Sağlık, iş, para, aşk aklınıza gelebilecek her konuda reiki enerjisiyle yaptığımız bu çalışma 3 seans şeklinde gerçekleştirilmektedir. Seansların arasında bir gün aralık vardır.

Ücret: KDV dahil 550₺
Ücretlerin hepsine KDV dahildir.

Duvar Kağıdı Danışmanlığı

Kişinin istediği bir konuya göre reiki enerjisiyle duvar kağıdı kodlanır ve o konuya ve kişiye uygun semboller kullanılır.
İstenen her bir konu için ayrı semboller kullanılır ve ayrı ücret uygulanır.

Bir konu ücreti: 300TL'dir.
Konular arttıkça ücret de aynı şekilde artar.

Aşk, para, ilişkilerde tıkanıklık, aşk hayatının şifalanması, ex partnerle aşk hayatının şifalanması,
kariyer alanında şifalanma vb. birçok konuda kullanılabilen bir danışmanlıktır.

Sembol Danışmanlığı

Kişinin şifalanmasına ihtiyaç olan konuları enerjisel yollarla ve danışmanla konuşarak tespit edip sembollerle şifalandıracağımız bir danışmanlıktır.

Şifalandırılması gereken durumlarda ne yapmamız gerekir ?
Nelere dikkat etmeliyiz hayatımızıda ?
Hangi cümleleri hayatımızdan çıkarmalıyız ?
Sembolleri tam olarak nerelerde kullanmalıyız ?
gibi soruların yanıt bulacağı bir danışmanlıktır.

Aşk/para/kariyer için yapılmaktadır
Öncesinde danışanla telefonda 15 dakikalık bir ön görüşme yapılır.

Sonrasında bu durumların şifalanmısı için 3 seans reiki yapılacaktır.

Sembollerden, sayılardan, reikiden yararlanılacaktır.

Ücret KDV dahil 1200 ₺

Kendine Dön Enerji Çalışması

Partnerimizle ayrılmış olabiliriz, mevcut olan partnerimizle aramız bozuk olabilir, uzaklaşmış olabilirsiniz bu çalışma aslında tam onun için.

Birinin size dönmesini, iyi davranmasını beklemek yerine öncelikle sizin kendinize iyi davranmanız gerekli. Bunun için de bu güzel öz sevgi ve öz değer çalışmalarını yapacağız.

Süreç Nasıl İşleyecek?

Size toplam 5 adet ses kaydı atacağım, ödevler vereceğim ve meditasyon ve öz farkındalık ile alakalı kayıtlar atacağım. 8 gün sürecek bu çalışmada siz bunları dinlerken ve ödevlerinizi yaparken ben de enerji çalışmanızı yapacağım böylece bu çalışmada kendinize döndüğünüzde size olan o mucizevi dönüşleri hep beraber görmeyi umacağız. Unutmayın hiçbir şey kesin değildir ve bu bir büyü değildir. Enerji çalışmamda reiki enerjimi kullanıyorum tamamen saf bir niyetle yapıyorum ve kesinlikle karması yoktur. Toplam 8 gün sürüyor ödevler, meditasyonlar ve enerji çalışması ile birlikte.

Ücret: KDV dahil 650₺
Ücretlerin hepsine KDV dahildir.

wp icon
Bana Ulaşın